ПОСЛЕДНИ НОВИНИ
06.07.2017 - ЛЕТНИ ПРИКЛЮЧЕНИЯ В ПП "ШУМЕНСКО ПЛАТО"19.06.2017 - ПОКАНА ЗА ПРАЗНИК15.05.2017 - Национален конкурс за детско творчество „Природата - моето вдъхновение” – 2017 г.02.05.2017 - НАГРАДЕНИ УЧАСТНИЦИ В НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА ДЕТСКО ТВОРЧЕСТВО 2 0 1 7 Г.02.05.2017 - П О К А Н А04.04.2017 - Колоездачи в ролята на лесовъди27.03.2017 - СТАНИ ЛЕСОВЪД ЗА ЕДИН ДЕН 23.02.2017 - ПРОЛЕТНИТЕ ДИВОРАСТЯЩИ ЦВЕТЯ СА ЗАЩИТЕНИ!15.02.2017 - ПОКАНА ЗА КОНКУРС02.02.2017 - 37 години Природен парк „Шуменско плато”08.12.2016 - МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ПЛАНИНИТЕ02.12.2016 - "Млади изследователи" на гости в АИЦ "Кьошковете"02.11.2016 - ДОБРОВОЛЧЕСКА АКЦИЯ16.09.2016 - ДОБРОВОЛЧЕСКА АКЦИЯ23.08.2016 - Вандали потрошиха беседка на Шуменското плато02.03.2016 - БАБА МАРТА ДОЙДЕ И В ПП „ШУМЕНСКО ПЛАТО“02.11.2015 - ПРЕССЪОБЩЕНИЕ02.11.2015 - СПИСЪК НА ОБЕКТИТЕ В ПП“ШУМЕНСКО ПЛАТО“, ПРЕДОСТАВЯНИ ЗА „ОСИНОВЯВАНЕ“
АРХИВ НОВИНИ
АРХИВ НОВИНИ 2015 АРХИВ НОВИНИ 2014 АРХИВ НОВИНИ 2013 АРХИВ НОВИНИ 2012
Наградени участници в Национален конкурс Природата - моето вдъхновение 2012 г.
от дата: 10.04.2012

ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО

ученици от І - ІV кл.

І награда - Иван Александров, 6 г., ОШИ "А. Стоянов", гр. Шумен

ІІ награда - Кристиан Косев, 7 г., Школа "Изобразително и приложно изкуство", ОДК Шумен

ІІІ награда - ІІІ В клас от СОУ "Йоан Екзарх Български", гр. Шумен

Поощрение - Диана Пламенова 7 г., НУ "Ил. Р. Блъсков", гр. Шумен

Поощрение - Гамзе Шабан 4 клас, СОУ "Н. Й. Вапцаров" , с. Венец



ученици от V-VІІІ кл.

І награда – Дарина Добрева 7 кл., ОУ "Д-р П. Берон" гр. Шумен

І награда – Деница Велизарова 7 кл., ОУ "Д-р П. Берон" гр. Шумен

ІІ награда – Ана Пирева, ОШИ "А. Стоянов", гр. Шумен

ІІІ награда – Анна Захариева 5 кл., СОУ "П. Волов" гр. Шумен

Поощрение – Кръжок по изобразително изкуство при НЧ "Напредък 1871", гр. Никопол

Поощрение - Селин Себайдинова 5 кл., СОУ "Н. Й. Вапцаров", с. Венец

Поощрение - Ивета Грудева 5 кл.,СОУ "К. Константинов", гр. Сливен



ПОЕЗИЯ

ученици от І - ІV кл.

І награда - Михаела Асенова – 10 г., ОДК "Сладкодумци" – гр. Шумен

ІІ награда- Дияна Дамянова, ОДК "Сладкодумци" – гр. Шумен

ІІ награда - Дима Димчева – 3 клас, ОДК "Сладкодумци" – гр. Шумен

ІІІ награда- Нелина Радушева – 4 клас, ОУ "Д-р П. Берон" –гр. Шумен

Поощрение- Татяна Вълчева - І клас НУ "Ил. Р. Блъсков" – гр. Шумен

Поощрение - Дамян Алексиев - І клас НУ "Ил. Р. Блъсков" – гр. Шумен



ученици от V - VІІІ клас

І награда - Вартан Алексанян VІІІ кл., ОДК – Шумен

ІІ награда - Християн Трифонов 11 г., ОУ "Г.С. Раковски" – гр. Варна

ІІІ награда - Мария Русева – 7 клас, ОУ "Ю. Гагарин" – гр. Сливен



ПРОЗА

ученици от І - ІV клас

ІІІ награда - Хюдяим Несрин – 4 клас, ОУ "Д-р П.Берон" – гр. Шумен

ІІ награда - Кристиана Кънева – 4 клас, ОУ "Ю. Гагарин" – гр. Сливен

І награда - Михаела Младенова – 4 клас, ОДК – гр.Шумен



ученици от V - VІІІ клас

І награда - Калина Димитрова – 12 г., ОДК - гр. Шумен

ІІ награда - Виктория Василчовска, VІІІ кл. ОДК - гр. Шумен

ІІІ награда – Маломир Ингилизов VІ кл. , СОУ "К. Константинов", гр. Сливен



МУЛТИМЕДИЙНИ ПРЕЗЕНТАЦИИ

І награда – Мариела Иванова 6 кл., СОУ "К.Константинов", гр. Сливен

І награда – Иван Станчев 13 г., СОУ "Ч. Храбър" гр. В. Преслав

ІІ награда – Станиела Георгиева, 10 г., кръжок "Природен фотолов", Детски комплекс, гр. Сливен

ІІІ награда – Вяра Йорданова 5 кл., СОУ "К.Константинов", гр. Сливен ІІІ награда – Маломир Ингилизов, 6 кл. СОУ "К.Константинов", гр.Сливен

Поощрение - Мартина Вълкова 6 кл., кръжок "Информационни технологии" Детски комплекс, гр. Сливен

Поощрение – Клуб "Информационни технологии" ОДК гр. Шумен



ПРИЛОЖНО ТВОРЧЕСТВО

І награда – Августина Миленова 8 кл., СОУ "Д-р П. Берон" с. Хитрино

ІІ награда - Арт студио "Танц на боичките", ОУ "Д-р П. Берон", гр. Шумен

ІІІ награда - Павлина Петкова 5 кл., Азизе Али 5 кл., Васил Миленов 5 кл., Гюнал Яшаров 5 кл.- Помощно у-ще "В. Друмев" гр. Шумен

Поощрение - Екоклуб "Екос" , Обединен детски комплекс, гр. Търговище

Поощрение – ІІІ в клас, СОУ "Й. Екзарх Български" гр. Шуме



ПРОЕКТ ЕКОЛИСТОВКА

І награда - Петя Милкова 13 г. и Милен Милков 14 г., кръжок "Приятели на природата", Детски комплекс, гр. Сливен

ІІ награда - Никол Христова- 6 кл., ХІ СОУ "К.Константинов" гр. Сливен

ІІІ награда - Георги Д. Георгиев, СОУ "Ч. Храбър", гр. В. Преслав